Strona: Jak ubiegać się o miejsce w Domu Studenckim? / Osiedle Studenckie

Jak ubiegać się o miejsce w Domu Studenckim?

W celu otrzymania miejsca w domu studenckim w trakcie roku akademickiego należy kontaktować się bezpośrednio  z Administracją Domu Studenckiego w którym student  PRz, student innej Uczelni lub absolwent PRz chce zamieszkać. Jeżeli posiadamy wolne miejsca można zakwaterować bez dodatkowych formalności.

Studenci ubiegający się o miejsce w domu studenckim na kolejny rok akademicki muszą złożyć wniosek o przyznanie miejsca w ds  w obowiązującym na Politechnice systemie oraz postępować zgodnie z Regulaminem przyznawania miejsc w domach studenckich Politechniki Rzeszowskiej. Regulamin ten określa szczegółowe warunki otrzymania miejsca. Należy również pamiętać o przestrzeganiu terminów określonych w harmonogramie. W celu zapoznania się z aktualnymi informacjami proszę kierować się tutaj.